HD2380-1.500"-2000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HD2380-1.500"-2000
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE MASK TAN 1 1/2" DIA 2000/RL
Fitxak: HD2380-1.500"-2000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
HD2380-1.500"-2000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HD2380-1.500"-2000 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE MASK TAN 1 1/2" DIA 2000/RL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1961 pcs Datuen fitxa HD2380-1.500"-2000.pdf
Zabalera 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Tenperatura barrutia 325°F (163°C) Max