HD2380-0.281"-2500
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HD2380-0.281"-2500
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE MASK TAN 0.28" DIA 2500/RL
Fitxak: HD2380-0.281"-2500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
HD2380-0.281"-2500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HD2380-0.281"-2500 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE MASK TAN 0.28" DIA 2500/RL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5740 pcs Datuen fitxa HD2380-0.281"-2500.pdf
Zabalera 0.28" (7.11mm) dia Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Tenperatura barrutia 325°F (163°C) Max