FP-500-BK-6
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP-500-BK-6
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena HEATSHRINK FP 1/2-6" BLACK
Fitxak: 1.FP-500-BK-6.pdf2.FP-500-BK-6.pdf3.FP-500-BK-6.pdf
  • Mezua
FP-500-BK-6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP-500-BK-6 fabrikatzailea 3M
deskribapena HEATSHRINK FP 1/2-6" BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4743 pcs Datuen fitxa 1.FP-500-BK-6.pdf2.FP-500-BK-6.pdf3.FP-500-BK-6.pdf
Mota Tubing, Flexible Shrinkage Ratio 2 to 1
Tenperatura txikitu 100°C Series FP-301
Berreskuratutako hormako lodiera 0.025" (0.64mm) Beste izenak 00054007088837
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 135°C Material Polyolefin (PO)
Luzera - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barruko diametroa - Hornitua 0.500" (12.70mm) Barne diametroa - Berreskuratu 0.250" (6.35mm)
Deskribapen zehatza Heat Shrink Tubing, Flexible 0.500" (12.70mm) 2 to 1 Black Kolore Black