FP-187-BK-6
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP-187-BK-6
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena HEATSHRINK FP 3/16-6" BLACK
Fitxak: 1.FP-187-BK-6.pdf2.FP-187-BK-6.pdf
  • Mezua
FP-187-BK-6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP-187-BK-6 fabrikatzailea 3M
deskribapena HEATSHRINK FP 3/16-6" BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4706 pcs Datuen fitxa 1.FP-187-BK-6.pdf2.FP-187-BK-6.pdf
Mota Tubing, Flexible Shrinkage Ratio 2 to 1
Tenperatura txikitu 100°C Series FP-301
Berreskuratutako hormako lodiera 0.020" (0.51mm) Beste izenak 00054007088806
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 135°C Material Polyolefin (PO)
Luzera - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barruko diametroa - Hornitua 0.187" (4.75mm) Barne diametroa - Berreskuratu 0.093" (2.36mm)
Deskribapen zehatza Heat Shrink Tubing, Flexible 0.187" (4.75mm) 2 to 1 Black Kolore Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FP-301 1 1/2
FP-301 1 1/2" BU 100'
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: HEATSHRK FP301 1-1/2"X.75" 1=50P
Stockean: 12599 pcs
Deskarga: FP-301 1 1/2" BU 100'.pdf
RFQ
FP-1310-4I-LCB
FP-1310-4I-LCB
fabrikatzaileak: Finisar Corporation
deskribapena: LASER DIODE 1310NM 1.122MW 6.1MM