CP2-SA110-1-TG30
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP2-SA110-1-TG30
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET TYPE-A 110POS R/A
Fitxak: CP2-SA110-1-TG30.pdf
  • Mezua
CP2-SA110-1-TG30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP2-SA110-1-TG30 fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET TYPE-A 110POS R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6879 pcs Datuen fitxa CP2-SA110-1-TG30.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Press-Fit
Series MetPak™ CP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 00051119905151
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 5
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 110
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 110 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)