CP2-HB095-E1-FJ
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP2-HB095-E1-FJ
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena HEADER PRESS-FIT TYPE B 95POS
Fitxak: CP2-HB095-E1-FJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1080 pcs
  • Mezua
CP2-HB095-E1-FJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP2-HB095-E1-FJ fabrikatzailea 3M
deskribapena HEADER PRESS-FIT TYPE B 95POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36666 pcs Datuen fitxa CP2-HB095-E1-FJ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Press-Fit
Series MetPak™ CP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 00051119905335
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Errenkada kopurua 5
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 95
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 95 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)