| Zenbakiaren zenbakia | CP2-HAB095-GE1-FJ | fabrikatzailea | 3M |
|---|---|---|---|
| deskribapena | HEADER PRESS-FIT TYPE AB 95POS | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 23120 pcs | Datuen fitxa | CP2-HAB095-GE1-FJ.pdf |
| Tentsioaren balorazioa | - | Bukaera | Press-Fit |
| Series | MetPak™ CP2 | Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Packaging | Bulk | Beste izenak | 00051119933826 05111993382 5111993382 51119933826 80001218256 |
| Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 125°C | Errenkada kopurua | 5 |
| Kargatutako posizio kopurua | All | Posizio kopurua | 95 |
| Muntaketa mota | Through Hole | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant | Ezaugarriak | - |
| Deskribapen zehatza | 95 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole | Kontaktua Amaitu Loditasuna | 10.0µin (0.25µm) |