CP2-HA110-GE1-FJ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP2-HA110-GE1-FJ
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena HEADER PRESS-FIT TYPE A 110POS
Fitxak: CP2-HA110-GE1-FJ.pdf
  • Mezua
CP2-HA110-GE1-FJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP2-HA110-GE1-FJ fabrikatzailea 3M
deskribapena HEADER PRESS-FIT TYPE A 110POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19545 pcs Datuen fitxa CP2-HA110-GE1-FJ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Press-Fit
Series MetPak™ CP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 00051119905328
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Errenkada kopurua 5 + 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 154 (110 + 44 Ground)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Board Guide
Deskribapen zehatza 154 (110 + 44 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)