CP2-HA110-A1-FJ
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP2-HA110-A1-FJ
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena HEADER PRESS-FIT TYPE A 110POS
Fitxak: CP2-HA110-A1-FJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
720 pcs
  • Mezua
CP2-HA110-A1-FJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP2-HA110-A1-FJ fabrikatzailea 3M
deskribapena HEADER PRESS-FIT TYPE A 110POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22817 pcs Datuen fitxa CP2-HA110-A1-FJ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Press-Fit
Series MetPak™ CP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 00051119905267
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Errenkada kopurua 5
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 110
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Board Guide
Deskribapen zehatza 110 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konexioaren erabilera CompactPCI Hot Swap
Konektore mota Header, Male Pins Konektorearen estiloa A 22
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CP2-GSA-L
CP2-GSA-L
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SHIELD LOWER TYPE A 22
Stockean: 3854 pcs
Deskarga: CP2-GSA-L.pdf
RFQ
CP2-49-10L
CP2-49-10L
fabrikatzaileak: Laird Technologies - Thermal Products
deskribapena: THERMOELECT
Stockean: 4679 pcs
Deskarga:
RFQ
CP2-HA110-A1-TG30
CP2-HA110-A1-TG30
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: HEADER PRESS-FIT TYPE A 110POS