BB3X24CC-SB/2SC-LHS
3M3M
BB3X24CC-SB/2SC-LHS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BB3X24CC-SB/2SC-LHS
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena BETTER BURIED CLOSURE KIT 3X24
Fitxak: BB3X24CC-SB/2SC-LHS.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 790 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 790 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BB3X24CC-SB/2SC-LHSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BB3X24CC-SB/2SC-LHS fabrikatzailea 3M
deskribapena BETTER BURIED CLOSURE KIT 3X24 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 790 pcs Datuen fitxa BB3X24CC-SB/2SC-LHS.pdf
Mota Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable Sektorearen inaugurazioa 17.00" (431.8mm)
Series Better Buried Beste izenak 00054007928362
Kable bikotearen zenbakia 100 Pairs @ 22 AWG, 200 Pairs @ 24 AWG Luzera - Oro har 28.00" (711.2mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Diametroa - Barruan 3.000" (76.20mm) Deskribapen zehatza Wire Splice Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable 28.00" (711.2mm) 100 Pairs @ 22 AWG, 200 Pairs @ 24 AWG
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BB3805C
BB3805C
fabrikatzaileak: Laird Technologies - Antennas
deskribapena: RF ANT 380MHZ WHIP STR NMO BASE