AB5100SHF-210X297
3M3M
AB5100SHF-210X297 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AB5100SHF-210X297
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena EMI ABSORBER 1MM 210MM X 297MM
Fitxak: 1.AB5100SHF-210X297.pdf2.AB5100SHF-210X297.pdf
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
AB5100SHF-210X297ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AB5100SHF-210X297 fabrikatzailea 3M
deskribapena EMI ABSORBER 1MM 210MM X 297MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1772 pcs Datuen fitxa 1.AB5100SHF-210X297.pdf2.AB5100SHF-210X297.pdf
Zabalera 8.268" (210.00mm) Mota Absorbing Sheet
Lodiera - orokorra 0.039" (1.00mm) forma Rectangular