AB5010HF-210X15
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AB5010HF-210X15
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena EMI ABSORBER .1MM 210MM X 15M
Fitxak: 1.AB5010HF-210X15.pdf2.AB5010HF-210X15.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 91 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 91 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
AB5010HF-210X15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AB5010HF-210X15 fabrikatzailea 3M
deskribapena EMI ABSORBER .1MM 210MM X 15M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91 pcs Datuen fitxa 1.AB5010HF-210X15.pdf2.AB5010HF-210X15.pdf
Zabalera 8.268" (210.00mm) Mota Absorbing Sheet
Lodiera - orokorra 0.004" (0.10mm) forma Rectangular