9750-0.5INX25M
3M3M
9750-0.5INX25M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9750-0.5INX25M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE ADHSV TRNSFR 1/2"X 27YDS
Fitxak: 1.9750-0.5INX25M.pdf2.9750-0.5INX25M.pdf3.9750-0.5INX25M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
9750-0.5INX25Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9750-0.5INX25M fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE ADHSV TRNSFR 1/2"X 27YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 0.50" (12.70mm) 1/2" Usage Electrically Conductive
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Tenperatura barrutia -