963206-2000-AR-TP
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 963206-2000-AR-TP
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET DUAL 6POS GOLD SMD
Fitxak: 963206-2000-AR-TP.pdf
  • Mezua
963206-2000-AR-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 963206-2000-AR-TP fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET DUAL 6POS GOLD SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4206 pcs Datuen fitxa 963206-2000-AR-TP.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VDC Bukaera Solder
Style Board to Board Series 963
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Beste izenak DE500058511
ZZ150354989
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.292" (7.41mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 6 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 40.0µin (1.02µm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Flash Kontaktua Amaitu - Post Tin
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Bottom or Top Entry
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
963210-2000-AR-TP
963210-2000-AR-TP
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET DUAL 10POS GOLD SMD
Stockean: 6669 pcs
Deskarga: 963210-2000-AR-TP.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN SEAL INTERFACE 2POS NATURAL
Stockean: 191799 pcs
Deskarga: 963203-1.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Wurth Electronics
deskribapena: ROUND BRASS SPACER L:20,0 MM;ID:
Deskarga:
deskribapena: SEAL
Deskarga: 963205-1.pdf
deskribapena: DICHTUNG F2P JPT-GH
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET DUAL 4POS GOLD SMD
Deskarga: 963204-2000-AR-TP.pdf
deskribapena: CONN SOCKET DUAL 8POS GOLD SMD
deskribapena: CONN SEAL INTERFACE 4POS NATURAL
Deskarga:
963210-2000-AR-PR
963210-2000-AR-PR
Deskarga: 963210-2000-AR-PR.pdf
96320
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: SCREWDRIVER HEX 2MM