961272-6804-AR
3M3M
961272-6804-AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 961272-6804-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER VERT DUAL 72POS GOLD
Fitxak: 961272-6804-AR.pdf
  • Mezua
961272-6804-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 961272-6804-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER VERT DUAL 72POS GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5957 pcs Datuen fitxa 961272-6804-AR.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series 961 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.496" (12.60mm) Beste izenak 3M156266-72
961272-6804-AR-ND
9612726804AR
DE500043141
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 72
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.098" (2.50mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 72 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.130" (3.30mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.268" (6.80mm)