961250-6300-AR-PR
3M3M
961250-6300-AR-PR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 961250-6300-AR-PR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER STR DL 50PS GOLD SMD
Fitxak: 961250-6300-AR-PR.pdf
  • Mezua
961250-6300-AR-PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 961250-6300-AR-PR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER STR DL 50PS GOLD SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6934 pcs Datuen fitxa 961250-6300-AR-PR.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series 961 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak DE500046201
ZZ150354026
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.098" (2.50mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Pick and Place
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount 50 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post - Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.210" (5.33mm)