961244-5500-AR-PR
3M3M
961244-5500-AR-PR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 961244-5500-AR-PR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER R/A 44POS GOLD SMD
Fitxak: 961244-5500-AR-PR.pdf
  • Mezua
961244-5500-AR-PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 961244-5500-AR-PR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER R/A 44POS GOLD SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4553 pcs Datuen fitxa 961244-5500-AR-PR.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series 961 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak DE500049593
ZZ150353970
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 44
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Pick and Place
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount, Right Angle 44 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post - Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.230" (5.84mm)