| Zenbakiaren zenbakia | 961114-6804-AR | fabrikatzailea | 3M |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN HEADER VERT SGL 14POS GOLD | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 69978 pcs | Datuen fitxa | 961114-6804-AR.pdf |
| Tentsioaren balorazioa | - | Bukaera | Solder |
| Style | Board to Board | shrouding | Unshrouded |
| Series | 961 | Errenkada Tartea - Estaltzea | - |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) | Packaging | Bulk |
| Kontaktu-luzera orokorra | 0.496" (12.60mm) | Beste izenak | 3M155862-14 961114-6804-AR-ND DE500042572 ZZ150353410 |
| Tenperatura operatiboa | -25°C ~ 105°C | Errenkada kopurua | 1 |
| Kargatutako posizio kopurua | All | Posizio kopurua | 14 |
| Muntaketa mota | Through Hole | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialaren sueztasuna baloratzea | UL94 V-0 | Altzairu pilatuak estaltzea | - |
| Isolamendu altuera | 0.098" (2.50mm) | Isolamendu kolorea | Black |
| Ingress Protection | - | Ezaugarriak | - |
| Mota atxikitzea | Push-Pull | Deskribapen zehatza | Connector Header Through Hole 14 position 0.100" (2.54mm) |
| Uneko balorazioa | 2A | Harremanetarako mota | Male Pin |
| Harremanetarako Forma | Square | Harremanetarako materiala | Copper Alloy |
| Harremanetarako luzera - Post | 0.130" (3.30mm) | Luzera konektatzea - Estaltzea | 0.268" (6.80mm) |