961105-6804-AR
3M3M
961105-6804-AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 961105-6804-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER VERT SGL 5POS GOLD
Fitxak: 961105-6804-AR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
961105-6804-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 961105-6804-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER VERT SGL 5POS GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 581960 pcs Datuen fitxa 961105-6804-AR.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Copper Alloy Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Board
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.100" (2.54mm)
Ezkutuaren amaiera Square Series 961
Errenkada Tartea - Estaltzea Unshrouded RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector -
Kontaktu-luzera orokorra 0.130" (3.30mm) Beste izenak DE500042481
ZZ150353272
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 5 Kontaktu kopurua 39µin (1.00µm)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Materiala - Isolamendua All
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 961105-6804-AR Luzera - Bidalketa (estaltzea) -
Isolamendu materiala Tin Isolamendu altuera 0.496" (12.60mm)
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 5 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
deskribapena CONN HEADER VERT SGL 5POS GOLD Uneko balorazioa 2A
Uneko - Max / Kontaktua - Harremanetarako luzera - Post 0.268" (6.80mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post Thermoplastic
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Gold Kontaktua Amaitu - Post Flash
Kontaktua Amaitu - Mating 0.098" (2.50mm) Konektore mota Header