960250-8100-AR-TR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 960250-8100-AR-TR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 50POS 2ROW BRDMT SMD
Fitxak: 960250-8100-AR-TR.pdf
  • Mezua
960250-8100-AR-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 960250-8100-AR-TR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 50POS 2ROW BRDMT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4621 pcs Datuen fitxa 960250-8100-AR-TR.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VDC Bukaera Solder
Style Board to Board Series 960
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak DE500060384
ZZ150353199
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.228" (5.80mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 40.0µin (1.02µm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Flash Kontaktua Amaitu - Post Tin
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
960252-6202-AR
960252-6202-AR
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET DUAL VERT 52POS GOLD
Stockean: 4976 pcs
Deskarga: 960252-6202-AR.pdf
RFQ
960252-8100-AR-TP
960252-8100-AR-TP
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET 52POS 2ROW BRDMT SMD
Stockean: 6187 pcs
Deskarga: 960252-8100-AR-TP.pdf
RFQ
96025
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: SCREWDRIVER SLOTTED 2.5MM