960136-7102-AR
3M3M
960136-7102-AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 960136-7102-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET SGL R/A 36POS GOLD
Fitxak: 960136-7102-AR.pdf
  • Mezua
960136-7102-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 960136-7102-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET SGL R/A 36POS GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4621 pcs Datuen fitxa 960136-7102-AR.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VDC Bukaera Solder
Style Board to Board Series 960
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Beste izenak 3M9541
9601367102AR
DE500056952
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 36
Isolamendu altuera 0.126" (3.20mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.130" (3.30mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 40.0µin (1.02µm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Flash Kontaktua Amaitu - Post Tin
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
960136-6202-AR
960136-6202-AR
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET SGL VERT 36POS GOLD
Stockean: 7007 pcs
Deskarga: 960136-6202-AR.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bopla Enclosures
deskribapena: BOX PLASTIC GRAY 7.52"L X 4.92"W
Stockean: 3573 pcs
Deskarga:
RFQ
Deskarga:
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET SGL R/A 35POS GOLD
Deskarga: 960135-7102-AR.pdf
fabrikatzaileak: Wurth Electronics
deskribapena: ROUND PLASTIC SPACER L:14,0 MM
deskribapena: CONN SOCKET SGL VERT 35POS GOLD
deskribapena: CONN SOCKET SGL R/A 34POS GOLD