960133-7102-AR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 960133-7102-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET SGL R/A 33POS GOLD
Fitxak: 960133-7102-AR.pdf
  • Mezua
960133-7102-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 960133-7102-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET SGL R/A 33POS GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4217 pcs Datuen fitxa 960133-7102-AR.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VDC Bukaera Solder
Style Board to Board Series 960
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Beste izenak DE500056929
ZZ150353080
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 33
Isolamendu altuera 0.126" (3.20mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 33 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.130" (3.30mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 40.0µin (1.02µm)