960130-7102-AR
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 960130-7102-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET SGL R/A 30POS GOLD
Fitxak: 960130-7102-AR.pdf
  • Mezua
960130-7102-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 960130-7102-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET SGL R/A 30POS GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3155 pcs Datuen fitxa 960130-7102-AR.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VDC Bukaera Solder
Style Board to Board Series 960
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Beste izenak DE500056895
ZZ150353069
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.126" (3.20mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.130" (3.30mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 40.0µin (1.02µm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Flash Kontaktua Amaitu - Post Tin
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
960131-7102-AR
960131-7102-AR
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET SGL R/A 31POS GOLD
Stockean: 4807 pcs
Deskarga: 960131-7102-AR.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET SGL VERT 30POS GOLD
Stockean: 4330 pcs
Deskarga: 960130-6202-AR.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Wurth Electronics
deskribapena: ROUND PLASTIC SPACER L:13,0 MM