960109-8100-AR-TP
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 960109-8100-AR-TP
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 9POS SGL BRDMNT SMD
Fitxak: 960109-8100-AR-TP.pdf
  • Mezua
960109-8100-AR-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 960109-8100-AR-TP fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 9POS SGL BRDMNT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5957 pcs Datuen fitxa 960109-8100-AR-TP.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VDC Bukaera Solder
Style Board to Board Series 960
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Beste izenak DE500059410
ZZ150352966
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 9
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.126" (3.20mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 9 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Female Socket