957220-6002-AR
3M3M
957220-6002-AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 957220-6002-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 20POS 2MM VERT T/H 10AU
Fitxak: 1.957220-6002-AR.pdf2.957220-6002-AR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
480 pcs
960 pcs
1440 pcs
5280 pcs
  • Mezua
957220-6002-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 957220-6002-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HDR 20POS 2MM VERT T/H 10AU Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29332 pcs Datuen fitxa 1.957220-6002-AR.pdf2.957220-6002-AR.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Shrouded - 4 Wall
Series 957 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tray
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 04046719078912
3M6476
9572206002AR
DE500037044
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.220" (5.60mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 20 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -