956234-2000-AR-TP
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 956234-2000-AR-TP
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 34POS 2MM VERT SMD
Fitxak: 956234-2000-AR-TP.pdf
  • Mezua
956234-2000-AR-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 956234-2000-AR-TP fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 34POS 2MM VERT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6118 pcs Datuen fitxa 956234-2000-AR-TP.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VDC Bukaera Solder
Style Board to Board Series 956
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Beste izenak 0 00 51111 04628 9
DE500030981
S0 00 51111 04628 9
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.110" (2.79mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 34 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket