956230-2000-AR-PR
3M3M
956230-2000-AR-PR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 956230-2000-AR-PR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 30POS 2MM VERT SMD
Fitxak: 956230-2000-AR-PR.pdf
  • Mezua
956230-2000-AR-PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 956230-2000-AR-PR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 30POS 2MM VERT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4828 pcs Datuen fitxa 956230-2000-AR-PR.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VDC Bukaera Solder
Style Board to Board Series 956
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Cut Tape (CT) Beste izenak 3M9299CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.110" (2.79mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Pick and Place
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 30 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket