953115-2000-AR-PT
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 953115-2000-AR-PT
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 15POS 2MM VERT SMD
Fitxak: 1.953115-2000-AR-PT.pdf2.953115-2000-AR-PT.pdf
  • Mezua
953115-2000-AR-PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 953115-2000-AR-PT fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 15POS 2MM VERT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3250 pcs Datuen fitxa 1.953115-2000-AR-PT.pdf2.953115-2000-AR-PT.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VDC Bukaera Solder
Style Board to Board Series 953
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Beste izenak 0 00 51111 04503 9
DE500034488
S0 00 51111 04503 9
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.169" (4.30mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Pick and Place
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 15 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket