951109-8622-AR
3M3M
951109-8622-AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 951109-8622-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 9POS 2MM VERT T/H
Fitxak: 1.951109-8622-AR.pdf2.951109-8622-AR.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
951109-8622-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 951109-8622-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 9POS 2MM VERT T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146369 pcs Datuen fitxa 1.951109-8622-AR.pdf2.951109-8622-AR.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Copper Alloy Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Board
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.079" (2.00mm)
Ezkutuaren amaiera Square Series 951
Errenkada Tartea - Estaltzea Unshrouded RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector -
Kontaktu-luzera orokorra 0.110" (2.79mm) Beste izenak 3M9328
9511098622AR
DE500000083
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 9 Kontaktu kopurua 39µin (1.00µm)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Materiala - Isolamendua All
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 951109-8622-AR Luzera - Bidalketa (estaltzea) -
Isolamendu materiala Tin Isolamendu altuera 0.343" (8.70mm)
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 9 Positions Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
deskribapena CONN HEADER 9POS 2MM VERT T/H Uneko balorazioa 1A
Uneko - Max / Kontaktua - Harremanetarako luzera - Post 0.173" (4.40mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post Thermoplastic
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Gold Kontaktua Amaitu - Post Flash
Kontaktua Amaitu - Mating 0.060" (1.52mm) Konektore mota Header