951108-7722-AR
3M3M
951108-7722-AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 951108-7722-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 8POS 2MM R/A SOLDER
Fitxak: 1.951108-7722-AR.pdf2.951108-7722-AR.pdf
  • Mezua
951108-7722-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 951108-7722-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 8POS 2MM R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69403 pcs Datuen fitxa 1.951108-7722-AR.pdf2.951108-7722-AR.pdf
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 0 00 51111 06230 2
3M156873-08
951108-7722-AR-ND
DE500001859
S0 00 51111 06230 2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 8
Isolamendu altuera 0.079" (2.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 8 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.110" (2.79mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.305" (7.75mm)