951106-7722-AR
3M3M
951106-7722-AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 951106-7722-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 6POS 2MM R/A SOLDER
Fitxak: 1.951106-7722-AR.pdf2.951106-7722-AR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
951106-7722-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 951106-7722-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 6POS 2MM R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68282 pcs Datuen fitxa 1.951106-7722-AR.pdf2.951106-7722-AR.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series 951 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 0 00 51111 06228 9
3M156873-06
951106-7722-AR-ND
DE500001834
S0 00 51111 06228 9
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.079" (2.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.110" (2.79mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.305" (7.75mm)