951105-7722-AR
3M3M
951105-7722-AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 951105-7722-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 5POS 2MM R/A SOLDER
Fitxak: 1.951105-7722-AR.pdf2.951105-7722-AR.pdf
  • Mezua
951105-7722-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 951105-7722-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 5POS 2MM R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75050 pcs Datuen fitxa 1.951105-7722-AR.pdf2.951105-7722-AR.pdf
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 0 00 51111 06227 2
3M156873-05
951105-7722-AR-ND
DE500001826
S0 00 51111 06227 2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 5
Isolamendu altuera 0.079" (2.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 5 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.110" (2.79mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.305" (7.75mm)