951101-7622-AR
3M3M
951101-7622-AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 951101-7622-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 1POS 2MM R/A T/H
Fitxak: 1.951101-7622-AR.pdf2.951101-7622-AR.pdf3.951101-7622-AR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
951101-7622-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 951101-7622-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 1POS 2MM R/A T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series 951 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating - Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 3M156414-01
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.079" (2.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 1 position
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.110" (2.79mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.173" (4.40mm)