950535-6102-AR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 950535-6102-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 35POS 2MM VERT PCB
Fitxak: 950535-6102-AR.pdf
  • Mezua
950535-6102-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 950535-6102-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 35POS 2MM VERT PCB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6964 pcs Datuen fitxa 950535-6102-AR.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000V Bukaera Solder
Style Board to Board Series 950
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Beste izenak 0 00 51111 06161 9
DE500027722
S0 00 51111 06161 9
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 35
Isolamendu altuera 0.169" (4.30mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 35 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.098" (2.50mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 40.0µin (1.02µm)