950526-6102-AR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 950526-6102-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 26POS 2MM VERT PCB
Fitxak: 950526-6102-AR.pdf
  • Mezua
950526-6102-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 950526-6102-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 26POS 2MM VERT PCB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6340 pcs Datuen fitxa 950526-6102-AR.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000V Bukaera Solder
Style Board to Board Series 950
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Beste izenak 0 00 51111 06152 7
DE500027631
S0 00 51111 06152 7
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 26
Isolamendu altuera 0.169" (4.30mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.098" (2.50mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 40.0µin (1.02µm)