950478-6102-AR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 950478-6102-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 78POS 2MM VERT PCB
Fitxak: 950478-6102-AR.pdf
  • Mezua
950478-6102-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 950478-6102-AR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 78POS 2MM VERT PCB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3845 pcs Datuen fitxa 950478-6102-AR.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000V Bukaera Solder
Style Board to Board Series 950
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Beste izenak 0 00 51111 06126 8
DE500027375
S0 00 51111 06126 8
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 78
Isolamendu altuera 0.169" (4.30mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 78 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.106" (2.69mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 40.0µin (1.02µm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Flash Kontaktua Amaitu - Post Tin
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
950480-6102-AR
950480-6102-AR
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET 80POS 2MM VERT T/H