950422-8200-AR-TP
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 950422-8200-AR-TP
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 22POS 2MM R/A SMD
Fitxak: 950422-8200-AR-TP.pdf
  • Mezua
950422-8200-AR-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 950422-8200-AR-TP fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 22POS 2MM R/A SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3576 pcs Datuen fitxa 950422-8200-AR-TP.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VDC Bukaera Solder
Style Board to Board Series 950
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Beste izenak 0 00 51111 04566 4
DE500036087
S0 00 51111 04566 4
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 22
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.193" (4.90mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket