929705-01-29-EU
3M3M
929705-01-29-EU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 929705-01-29-EU
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 29POS STR .100" GOLD
Fitxak: 1.929705-01-29-EU.pdf2.929705-01-29-EU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
929705-01-29-EUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 929705-01-29-EU fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 29POS STR .100" GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27413 pcs Datuen fitxa 1.929705-01-29-EU.pdf2.929705-01-29-EU.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series 929 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.528" (13.42mm) Beste izenak 00076308053208
3M156851-29
929705-01-29-EU-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 29
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 29 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 2.5A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.110" (2.79mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.318" (8.08mm)