8919-18MMX55M
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8919-18MMX55M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE FILAMENT 18MM X 55M CLEAR
Fitxak: 8919-18MMX55M.pdf
  • Mezua
8919-18MMX55Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8919-18MMX55M fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE FILAMENT 18MM X 55M CLEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5157 pcs Datuen fitxa 8919-18MMX55M.pdf
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera 0.0070" (7.0 mils, 0.178mm)
Erresistentzia termikoa Scotchpar™ film Zinta zabalera - Geh -
Zinta mota - Tape included Filament
estali 180' (55.0m) 60 yds Series Scotch® 8919
Torlojuaren tamaina Pressure Sensitive Adhesive (PSA) RoHS egoera Roll
Beste izenak 00021200398759
Material lodiera 0.71" (18.00mm)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 8919-18MMX55M deskribapena TAPE FILAMENT 18MM X 55M CLEAR
Kolore Clear Kable mota General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8919-12MMX55M
8919-12MMX55M
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE FILAMENT 12MM X 55M CLEAR