8916V-CLEAR-96MMX55M
3M3M
8916V-CLEAR-96MMX55M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8916V-CLEAR-96MMX55M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena FILAMENT TAPE 8916V CLEAR
Fitxak: 8916V-CLEAR-96MMX55M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
8916V-CLEAR-96MMX55Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8916V-CLEAR-96MMX55M fabrikatzailea 3M
deskribapena FILAMENT TAPE 8916V CLEAR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1510 pcs Datuen fitxa 8916V-CLEAR-96MMX55M.pdf
Zabalera 3.78" (96.00mm) Usage Bonding
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm) Tenperatura barrutia -
Zinta mota Filament Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 18 Months Series Scotch® 8916V