890-CLEAR-12MMX55M
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 890-CLEAR-12MMX55M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE HI-STRENGTH FILAMENT CLEAR
Fitxak: 890-CLEAR-12MMX55M.pdf
  • Mezua
890-CLEAR-12MMX55Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 890-CLEAR-12MMX55M fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE HI-STRENGTH FILAMENT CLEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5480 pcs Datuen fitxa 890-CLEAR-12MMX55M.pdf
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera 0.0080" (8.0 mils, 0.203mm)
Erresistentzia termikoa Scotchpar™ film Zinta zabalera - Geh -
Zinta mota - Tape included Filament
estali 180' (55.0m) 60 yds Series Scotch® 890
Torlojuaren tamaina Pressure Sensitive Adhesive (PSA) RoHS egoera Roll
Beste izenak 00021200398506
Material lodiera 0.47" (12.00mm)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 890-CLEAR-12MMX55M deskribapena TAPE HI-STRENGTH FILAMENT CLEAR
Kolore Clear Kable mota General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Preci-Dip
deskribapena: CONN HDR 40POS 2.54MM T/H
Stockean: 51529 pcs
Deskarga: 890-80-040-10-004101.pdf
RFQ
890-BLACK-12MMX55M
890-BLACK-12MMX55M
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE HI-STRENGTH FILAMENT BLK
Stockean: 6545 pcs
Deskarga: 890-BLACK-12MMX55M.pdf
RFQ
890-BLACK-18MMX55M
890-BLACK-18MMX55M
fabrikatzaileak: 3M
Deskarga: 890-BLACK-18MMX55M.pdf
8900
deskribapena: CONN FIBER SC PLUG SIMPLEX 250UM
Deskarga:
fabrikatzaileak: Preci-Dip
deskribapena: CONN HDR 40POS 2.54MM T/H R/A
Deskarga: 890-80-040-20-001101.pdf
8900-BKTS
8900-BKTS
deskribapena: WALL MOUNT BRACKETS FOR 8900 TER
Deskarga:
89000
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: SET WR SERP BLT TL W/ FLEX HEAD
Stockean: 998 pcs
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: SPACER MOUNT LED TRI-LEAD .120"
890-CLEAR-2.5
890-CLEAR-2.5"X540YD
deskribapena: TAPE FILAMENT CLR 2 1/2"X 540YDS
Deskarga: 890-CLEAR-2.5"X540YD.pdf
890-CLEAR-24MMX55M
890-CLEAR-24MMX55M
deskribapena: TAPE FILAMENT CLR 15/16"X 60YDS
Deskarga: 890-CLEAR-24MMX55M.pdf