81100-650C07-RB
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 81100-650C07-RB
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 100POS STR SHORT SMD
Fitxak: 81100-650C07-RB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
900 pcs
  • Mezua
81100-650C07-RBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 81100-650C07-RB fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 100POS STR SHORT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4718 pcs Datuen fitxa 81100-650C07-RB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series 810 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tray
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 00051111743669
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 100
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.405" (10.29mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Retention Clips
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks, Short Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount 100 position 0.050" (1.27mm)
Uneko balorazioa 0.75A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post - Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.140" (3.56mm)
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: 4WALL TRIPOLARIZ HEADER 100 CONT
Stockean: 6529 pcs
Deskarga:
RFQ
81100-650C04
81100-650C04
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN HEADER 100POS STR SMD
Stockean: 5070 pcs
Deskarga: 81100-650C04.pdf
RFQ
deskribapena: CONN HEADER 100POS STR LONG T/H
Deskarga: 81100-660201.pdf
Deskarga:
81100-650C08
81100-650C08
Deskarga: 81100-660203.pdf
81100-650C08-RB
81100-650C08-RB
deskribapena: CONN HEADER 100POS STR SHORT SMD
Deskarga: 81100-650C08-RB.pdf
81100-650C07
81100-650C07