772-250-P-A
3M3M
772-250-P-A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 772-250-P-A
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN QC RCPT/TAB 14-16AWG 0.250
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
772-250-P-Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 772-250-P-A fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN QC RCPT/TAB 14-16AWG 0.250 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 268610 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 14-16 AWG Bukaera Crimp
Terminal mota Stacked Tabaren zabalera 0.250" (6.35mm)
Tab Loditasuna 0.032" (0.81mm) Tabaren luzera -
Series - Packaging Bulk
Beste izenak 00051138980726
3M155849
772-250-P-A-ND
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamenduaren diametroa 0.170" (4.32mm)
Isolamendua Non-Mating End Insulated Generoa Female and Male
Ezaugarriak Butted Seam Deskribapen zehatza 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female and Male 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu -
Kolore Blue
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
772-E09-103R001
772-E09-103R001
fabrikatzaileak: NorComp
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT
Stockean: 13712 pcs
Deskarga: 772-E09-103R001.pdf
RFQ
772-E09-103R011
772-E09-103R011
fabrikatzaileak: NorComp