| Zenbakiaren zenbakia | 690-GREEN-12MMX66M | fabrikatzailea | 3M |
|---|---|---|---|
| Kopurua eskuragarri | 10975 pcs | Datuen fitxa | 690-GREEN-12MMX66M.pdf |
| Zabalera | 0.47" (12.00mm) | Usage | Color Coding, Protecting, Sealing, Wrapping |
| Lodiera - Atzera, Garraiolaria | 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm) | Lodiera - Atxikidura | 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm) |
| Lodiera | 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm) | Tenperatura barrutia | - |