50-UNPRINTED-1X100FT-BOX
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50-UNPRINTED-1X100FT-BOX
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE PROTECTIVE BLK 1"X 33.3YDS
Fitxak: 50-UNPRINTED-1X100FT-BOX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
50-UNPRINTED-1X100FT-BOXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50-UNPRINTED-1X100FT-BOX fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE PROTECTIVE BLK 1"X 33.3YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4651 pcs Datuen fitxa 50-UNPRINTED-1X100FT-BOX.pdf
Zabalera 1.00" (25.40mm) Usage Corrosion Protection
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm) Tenperatura barrutia -54 ~ 176°F (-48 ~ 80°C)