5-AB5020-1.5S
3M3M
5-AB5020-1.5S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5-AB5020-1.5S
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena SHEET POLYMER RES 38.1MM SQ 5/PK
Fitxak:
  • Mezua
5-AB5020-1.5Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5-AB5020-1.5S fabrikatzailea 3M
deskribapena SHEET POLYMER RES 38.1MM SQ 5/PK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5902 pcs Datuen fitxa
Zabalera 1.500" (38.10mm) Mota Absorbing Sheet
Lodiera - orokorra 0.010" (0.25mm) forma Square
5AB502015S
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polymer Resin, Metal Flakes Luzera 1.500" (38.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Atxikidura Non-Conductive, Single Sided
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5-AB5020-1/2
5-AB5020-1/2
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE POLYMER RESIN 12.7MM 5/PK
Stockean: 4690 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE POLYMER RESIN 25.4MM 5/PK