5-4959-1.5S
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5-4959-1.5S
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DBL COAT 1 1/2"X 1.5" 5PK
Fitxak: 1.5-4959-1.5S.pdf2.5-4959-1.5S.pdf3.5-4959-1.5S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
5-4959-1.5Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5-4959-1.5S fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DBL COAT 1 1/2"X 1.5" 5PK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4620 pcs Datuen fitxa 1.5-4959-1.5S.pdf2.5-4959-1.5S.pdf3.5-4959-1.5S.pdf
Zabalera 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Usage General Purpose
Lodiera - Atzera, Garraiolaria 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0900" (90.0 mils, 2.286mm) Tenperatura barrutia -
Zinta mota Double Coated, Double Sided Apal Life Start Date of Shipment
Apalategia 24 Months Series -
Packaging Box Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 1.50" (38.10mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore White Babeskopia, Garraiolaria Polyethylene-Terephthalate (PET)
Atxikidura Acrylic
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5-4959-1-4R
5-4959-1-4R
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DBL COATED WHITE 1"X 4" 5PK
Stockean: 5081 pcs
Deskarga: 5-4959-1-4R.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DBL COATED WHT 1/2"X 4" 5PK