5-4926-1.5S
3M3M
5-4926-1.5S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5-4926-1.5S
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DBL COAT 1 1/2"X 1.5" 5PK
Fitxak: 1.5-4926-1.5S.pdf2.5-4926-1.5S.pdf3.5-4926-1.5S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
5-4926-1.5Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5-4926-1.5S fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DBL COAT 1 1/2"X 1.5" 5PK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7318 pcs Datuen fitxa 1.5-4926-1.5S.pdf2.5-4926-1.5S.pdf3.5-4926-1.5S.pdf
Zabalera 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Usage General Purpose
Lodiera - Atzera, Garraiolaria 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm) Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0150" (15.0 mils, 0.381mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C)
Zinta mota Double Coated, Double Sided Apal Life Start Date of Shipment
Apalategia 24 Months Series VHB™ 4926
Packaging Bulk Beste izenak 3M11018
5492615S
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 1.50" (38.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kolore Gray
Babeskopia, Garraiolaria Paper Atxikidura Acrylic
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DBL COAT GRY 1 1/2" DIA 5PK
Stockean: 8189 pcs
Deskarga: 5-4926-1.5.pdf
RFQ
5-4926-1/2S
5-4926-1/2S
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DBL COAT GRY 1/2"X 1/2" 5PK
Stockean: 9513 pcs
Deskarga: 5-4926-1/2S.pdf
RFQ
5-4926-1/2
5-4926-1/2
deskribapena: TAPE DBL COATED GRY 1/2" DIA 5PK
Deskarga: 5-4926-1/2.pdf
deskribapena: TAPE DBL COATED GRAY 1" DIA 5PK