5-4905-1.5S
3M3M
5-4905-1.5S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5-4905-1.5S
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DBL COATED 1 1/2"X 1.5" 5PK
Fitxak: 1.5-4905-1.5S.pdf2.5-4905-1.5S.pdf3.5-4905-1.5S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
5-4905-1.5Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5-4905-1.5S fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DBL COATED 1 1/2"X 1.5" 5PK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8761 pcs Datuen fitxa 1.5-4905-1.5S.pdf2.5-4905-1.5S.pdf3.5-4905-1.5S.pdf
Zabalera 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Usage General Purpose
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0200" (20.0 mils, 0.508mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C)
Zinta mota Double Coated, Double Sided Apal Life Start Date of Shipment
Apalategia 24 Months Series VHB™ 4905
Packaging Bulk Beste izenak 3M10904
5490515S
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 1.50" (38.10mm)