5-1267-1.5S
3M3M
5-1267-1.5S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5-1267-1.5S
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena SHEET ALUM FOIL 38.1MM SQ 5/PK
Fitxak: 5-1267-1.5S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
5-1267-1.5Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5-1267-1.5S fabrikatzailea 3M
deskribapena SHEET ALUM FOIL 38.1MM SQ 5/PK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9120 pcs Datuen fitxa 5-1267-1.5S.pdf
Zabalera 1.500" (38.10mm) Mota Shielding Sheet
Lodiera - orokorra 0.005" (0.13mm) forma Square
Series 1267 Beste izenak 3M11266
5126715S
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Embossed Aluminum Foil Luzera 1.500" (38.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Atxikidura Non-Conductive, Single Sided
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE ALUM FOIL 38.1MM CIR 5/PK
Stockean: 7192 pcs
Deskarga: 5-1267-1.5.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE ALUM FOIL 25.4MM CIRC 5/PK